24. седницу Скупштине Градске општине Барајево обележило је усвајање општинског буџета за 2024. годину. Одборници су такође донели Одлуку о обављању послова екстерне ревизије завршног рачуна буџета наше општине а усвојен је и Кадровски план општинске Управе. Скупштина је такође дала сагласност на План и програм рада са финансијским планом Установе Центар за културу Барајево  за  текућу годину. Донета је и Одлука о додели јавних признања поводом дана Градске општине Барајево.

Ова седница, којом је председавао председник Скупштине Дарко Пауновић, била је и последња седница у старом сазиву а присутним одборницима се обратио и председник општине Слободан Бата Адамовић који по конституисању новог општинског парламента више неће обављати ту функцију. Он се том приликом захвалио свим одборницима и грађанима општине Барајево на сарадњи у претходном периоду и поручио да је уверен да ће и ново општинско руководство уложити максималан напор у циљу реализације капиталних пројеката који ће допринети даљем развоју наше општине и подизању животног стандарда на целој територији Градске општине Барајево.